• RKHSV 1 VE zondag speeldag man

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKHSV 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVME 132017346
    2Rood Groen LVC'01 132016426
    3RKHSV 132016516
    4SNC'14 1300329-70

    Poulestanden RKHSV 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Haslou 126223195306569
    2SV Hulsberg 126184466382858
    3Sportclub Jekerdal 126173661352654
    4DBSV 126154770412949
    5RKHSV 126153864432148
    6Keer 1261141153361737
    7Willem I 126114115849937
    8Bunde 1261041254421234
    9Vaesrade 12696113653-1733
    10RKASV 12692154669-2329
    11RKVVL/Polaris 12677124461-1728
    12Schimmert 12674155451325
    13SCG 12661194393-5019
    14Daalhof 126012515118-1031
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Bastiaens, EricOverige stafTeammanager
    Beveren, Angelo vanMedische stafVerzorger
    Coninx, ManfredTechnische staf
    Crijnen, JulesOverige staf
    Ghijzen, BertTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kruijntjens, WilTechnische stafTrainer/coach
    Schobbe, HarryOverige stafTeammanager
    Secretaris, SOverige staf
    Theunisz, RobTechnische stafTrainer
    Thomissen, MarcoTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)